"я ти він вона дивитися онлайн"

Post Reply
Gornyniyme

"я ти він вона дивитися онлайн"

Post by Gornyniyme » Sun Jan 06, 2019 9:05 pm

я ти він вона 2019

Image
-
-
-
„Фільм Я, ти, він, вона (2018) онлайн дивитися“
„Фільм Я, ти, він, вона (2018) онлайн дивитися“
я ти він вона 2019

Image

„Фільм Я, ти, він, вона (2019) онлайн дивитися“ Ми відразу домовилися, що мова буде живою, але у ній не буде суржику. Чистота мови - важлива річ. Ми вживаємо сленг, але не вживаємо суржику. А як це сприйняли актори? Якою була їхня реакція, коли вони довідалися, що у серіалі доведеться розмовляти тільки українською? Для усіх акторів момент української мови був важливим, навіть вирішальним. Бо у нас проект для денного ефіру, він не найбюджетніший, ми не заманюємо гонорарами, ми заманюємо хорошими сценаріями та цікавими ролями. А ще можливістю розмовляти у кадрі рідною мовою. Іноді у нас виникають суперечки на майданчику щодо наголосів. Різні актори по-різному говорять, як звикли розмовляти вдома, у сім’ї, як і в житті звичайні люди. І у всіх є якісь свої звороти. Ми дозволяємо акторам вставляти свої жарти і слівця. Наприклад, Михайло Жонін, наш лікар Мазур, запустив «шо-шо-шо? До речі, коли «Лікаря» дублювали для продажу на інші ринки, Жонін сказав, що, на його думку, гумор втратився, бо краще звучить українською. Жарти - важливий складник внутрішнього життя нашої лікарні. Взагалі, вважаю абсурдною ситуацію, коли в Україні треба доводити, що українська мова достатньо жива, цікава і органічна для того, щоб нею писати сценарії і знімати серіали. Вона вже вісім років заміжня, проте шість років її чоловік хворіє, а останні три вони навіть не були близькими. Проте із появою спільного друга з минулого, ситуація оживляється - у маленькому місті настає весна. Тривалість фільму: 01 година 33 хвилини. Шлюб Мілдред та Берта склався невдало - поки дружина присвячувала свій час вихованню дочок, Берт розважався у веселих компаніях. Жінка залишає Берта та влаштовується працювати офіціанткою. Згодом вона знайомиться з плейбоєм Монті Берагоном та виходить за нього заміж. А новоспечений чоловік тільки і знає, що тратити заощадження Мілдред. У 1946 році фільм отримав премію «Оскар» за кращу жіночу роль. Тривалість фільму: 01 година 51 хвилина. Комедійний мюзикл від радянського режисера Григорія Александрова. Віра Шатрова, молода артистка оперети, вперше знімається у кіно у ролі Ірини Нікітіної, дослідниці та керівника Інституту сонця. Між жінками є дивовижна схожість, а ще вони постійно опиняються в цікавих ситуаціях, які в кінцевому результаті приводять у їхнє життя кохання. Фільм отримав Міжнародну премію за оригінальний сюжет та режисуру на Венеціанському кінофестивалі в 1947 році. Тривалість фільму: 01 година 44 хвилини. Вікторія, талановита балерина, виходить заміж за композитора Джуліана Крастера і покидає улюблений театр Монте-Карло. Це дратує менеджера театру Бориса Лермонтова і він говорить Вікі, що вона таким вчинком перекреслила своє блискуче майбутнє. Проте навіть після розходження їхніх доріг в різні сторони, конфлікт виявився невичерпаним.

«я ти він вона дивитися онлайн» „Фільм Я, ти, він, вона (2019) онлайн дивитися“ я ти він вона 2019

Post Reply